Statybos Rinkodaros Konsultacija

Interneto svetainė ir rinkodara

Skaitmeninė rinkodara prasideda nuo įmonės svetainės. Prieš pradedant kurti ar atnaujinant svetainę statybos verslo sferoje būtina priimti sprendimą, kokį vaidmenį atliks interneto svetainė: ar tai tik reprezentacinė kompanijos vizitinė kortelė, ar pardavimų įrankis?

Bet kokiu atveju pirmasis žingsnis yra pasirinkti Turinio Valdymo Sistemą (TVS). Mes siūlome WordPress, kadangi tai populiariausia ir lengviausiai valdoma turinio valdymo sistema.

Komunikacija ir konversijos

Kiekvienoje svetainėje informacija turi būti tinkamai struktūrizuota. Komunikacijos tikslais formuojamas tinklaraštis. Tarptautinėms verslo kompanijoms dažnai reikalingi lokalūs komunikacijos įrankiai skirtingose šalyse. Šiems tikslams galima naudoti komunikacijos platformą MyNewsDesk.

Vienas iš prioritetinių interneto svetainės tikslų yra konvertuoti aukštos kokybės potencialių klientų kontaktus. Svetainėje turėtų būti pateikti vertingi pasiūlymai, sudominantys svetainės lankytojus, kad pastarieji paliktų savo kontaktus atsisiųsdami vertingą medžiagą, o pardavimų komanda galėtų pratęsti darbą su potencialiais klientais.

Konversijos duomenis galime integruoti į Jūsų turimą CRM sistemą arba pasiūlyti naudotis Smartsheet , HubSpot platformas.

Srauto generavimas

Sekantis žingsnis srauto generavimo technologijų taikymas. Interneto svetainė turi būti integruota su socialiniais tinklais. RSS naujienlaiškis leidžia automatiškai viešinti pristatomus straipsnius. Svetainės SEO leis sukurti nemokamą organinį srautą iš paieškos sistemoms.

Jeigu planuojate atsinaujinti savo interneto svetainę ar plačiau taikyti skaitmenines rinkodaros technologijas kviečiame dalyvauti NEMOKAMOJE konsultacijoje, sužinoti apie šiuolaikinių interneto svetainių vaidmenį įmonės pardavimų procese, naujausias technologijas bei užduoti Jums rūpimus klausimus.

Free Website Consultation Construction Business CMGbaltic

Susisiekite

El. paštas: info@cmgbaltic.com

Telefonas: +370 (616) 83199

Skype: CMGbaltic

Darbo valandos: Pir - Sek / 8:00 - 20:00h

Andrius Vaicekauskas
Direktorius