Interneto svetainės ruošiniai statybos verslo įmonėms

Interneto svetainės ruošiniai statybos verslo įmonėms CMGbaltic

Interneto svetainės ruošiniai statybos verslo įmonėms

Šiandien kiekviena verslo įmonė neįsivaizduoja savo verslo be internetinės svetainės. Prieš įgyvendinant svetainės sukūrimo ar atnaujinimo projektą labai dažnai sulaukiama klausimų, kas geriau: kurti unikalų dizainą ar naudotis jau parengtais ruošiniais?

Unikalaus dizaino trūkumai – ruošinių privalumai

Verslo įmonės, besirengiančios atsinaujinti ar susikurti interneto svetainę, didžiausią dėmesį skiria unikalaus svetainės dizaino sukūrimui. Tokie unikalūs projektai reikalauja ne tik didesnių investicijų ir laiko sąnaudų, tačiau ilgalaikėje svetainės perspektyvoje sukelia problemų planuojant tolimesnius svetainės atsinaujinimo ar pakeitimo darbus.

Šiandien siūlomi įsigyti jau parengti svetainių ruošiniai. Šis sprendimas yra pigesnis svetainės sukūrimo variantas, kuris turi visas funkcijas ir galimybes esant poreikiui koreguoti ir atnaujinti internetinę svetainę. Teisingai parinktas ir pritaikytas svetainės ruošinys, padeda patogiai perteikti visą informaciją apie siūlomus produktus ir teikiamas paslaugas. Todėl planuojant atsinaujinti internetinę svetainę svarbu nusimatyti ir pasirinkti tinkamą ruošinį, kuris geriausiai atitiktų poreikius.

Svetainės ruošinio pasirinkimo kriterijai

Themeforest didžiausia svetainių ruošinių parduotuvė siūlo platų sukurtų ruošinių pasirinkimą su jau parengtu svetainės dizainu. Siūlomi ruošiniai pasižymi pakankama stilistikos bei funkcinių sprendimų įvairove, kadangi yra reguliariai prižiūrimi ir atnaujinami, todėl planuojant sekančius svetainės atnaujinimo darbus, atnaujinimas nebus tokie sudėtingas, brangus ir daug laiko užimantis projektas.

Ruošinio pasirinkimo kriterijai:

  • pardavimų skaičius;
  • paskutinis atnaujinimas;
  • ruošinio paskirtis;
  • funkcinis blokų išdėstymas;
  • naudojami įskiepiai ir suderinamumas;
  • atsiliepimai ir komentarai.

Interneto svetainės gamybos techninė užduoties ruošinys xls formatu

Themeforest ruošiniai siūlomi statybos verslo įmonėms

Taip pat prieš ruošiant reikalavimus interneto svetainės gamybai ar atnaujinimui rekomenduojame peržiūrėti naujausius statybos verslo svetainių ruošinius bei atkreipti dėmesį į informacijos tvarkymo ypatumus, diegiamas konversijos priemones ir kt.

1. Construction 

construction-wordpress-theme

2. Constructo 

constructo-theme

3. Structure 

structure-construction-wordpress-theme

4. Billio

billio-wordpress-theme

5. Real Factory 

real-factory-wordpress-theme

6. Hood 

7. BuildMe 

buildme-construction-theme

8. Housebuild 

Housebuild

9. INDUS 

INDUS-theme

10. Batakoo 

bakatoo-wordpress-theme

Daugiau interneto svetainės ruošinių galite rasti Themeforest duomenų bazėje

Pasidalinkite