6 online saviugdos mokymai, kuriuos privalo išbandyti kiekvienas

6 online saviugdos mokymai, kuriuos privalo išbandyti kiekvienas

1. Angel mokymai: negatyvių programų šalinimas: naujos realybės kūrimo mokymai (kurso autorė: Angėlė Sederevičienė)

Sužinokite, kaip ištrinti nuo gimimo iki šios dienos egzistuojančias negatyvias programas: prote, mintyse, emocijose ir veiksmuose? Kaip įveikti kliūtis, trukdančias būti sėkmingais ir laimingais? Remiantis biologiniu metodu (kurio autorius St. Losevas ir dr. A. Bespeka), kuris yra moksliškai pagrįstas ir saugus, jūs sužinosite, kaip dirbti su negatyviomis programomis bei kaip surasti pirminę problemos priežastį ir ją pašalinti. Taip jūs pereisite į kitą savo gyvenimo būseną, iš „gyvenimas – kova“ į „gyvenimas – kūryba ir sėkmė“. O tam, kad visa tai sužinotumėte ir taptumėte sėkmingi, sveiki ir laimingi, kviečiame jus registruotis į naujus mokymus!

 

Mokymai vyks „Zoom“ platformoje. Registruokitės ir pakeiskite savo gyvenimą! Išsiaiškinkite savo tikslus! REALIZUOKITE JUOS! Pašalinę negatyvias programas, susikursite sėkmingą gyvenimą.

 

Jei jūs:

– dažnai atsiduriate negatyviose situacijose, patiriate įtampą, stresą darbe (versle);

– dalyvaujate konfliktuose šeimoje, su kolegomis;

– netenkina turimi santykiai su antrąja puse;

– dirbate, bet neuždirbate tiek, kiek norite; 

– tiesiog jaučiate pinigų stygių;

– baiminates dėl sveikatos.

Tuomet registruokitės į šiuos saviugdos mokymus!

Saviugdos mokymai: negatyvių minčių šalinimas ir paleidimas.

2. Asmeninės ir profesinės sėkmės siekimas

 

Asmeninės ir profesinės sėkmės siekimas yra Pensilvanijos Universiteto kursas, dėstomas per Coursera platformą. Kurso autorius Richard Shell. Šiame kurse aptariamos temos apima sėkmę, bendravimo įgūdžius ir asmeninę įtaką. Kurso autorius sutelkia dėmesį į pagalbą studentams atrasti savo aistras ir pagrindines vertybes bei moko, kaip naudoti šiuos aspektus stiprinant lyderystės įgūdžius savo pareigose. Visas kursas trunka 16 savaičių, pamokų trukmė nuo dviejų iki trijų valandų kas savaitę.

 

3. Savo gyvenimo kūrimas

 

„Creative Live“ kursas, dėstomas Stanfordo universiteto profesorių Bilo Burnetto ir Deivo Evanso. Šis kursas apima metodus ir pamokas, kurias autoriai moko savo geriausiai parduodamoje knygoje „Designing Your Life“. Kurse galite sužinoti daugiau apie tikslų supratimą, perspektyvos analizę, disfunkcijos diagnozę ir karjeros krypties tobulinimą. „Savo gyvenimo kūrimas“ kurse taip pat kalbama apie savivertę, karjerą ir dėmesio sutelkimą.

4. Dinaminis viešasis kalbėjimas 

Tai Vašingtono universiteto kursas, kurį „Coursera“ platformoje veda dr. Matt McGarrity. Šio kurso tikslas yra mokyti pardavėjus, vadovus, mokytojus ir viešojoje tarnyboje dirbančius asmenis geresnių kalbėjimo įpročių. Dr. McGarrity dėsto apie kalbėjimą, įtikinėjimą ir įkvėpimą. Kurso užsiėmimai apima kalbėjimo technikų ir gestų praktikavimą skaitant kalbas. Visas kursas trunka keturis mėnesius.

5. Mokymosi mokslas

Kursas, kurį dėsto Kalifornijos universiteto profesoriai dr. Barbara Oakley ir dr. Terrence Sejnowski. Šis 15 valandų trukmės kursas nagrinėja kaip išvengti atidėliojimo, pasiruošti egzaminams, naudoti Pomodoro techniką, skaldyti didelius uždavinius į mažesnes, įveikiamas dalis ir suprasti dirbtinio intelekto principus. Kurse pateikiami realūs pavyzdžiai, kuriuos galite pritaikyti savo gyvenime.

 

6. Realus produktyvumas: kaip kurti įpročius, kurie išliktų

 

„Realus produktyvumas: kaip kurti įpročius, kurie išsilaikytų“ yra „Skillshare“ svetainėje siūlomas kursas, skirtas kurti sveikesnius įpročius versle ir gyvenime. Kurso autorius Thomas Frank paaiškins, kodėl svarbu laikytis įpročių ir kaip nustatyti tikslus. Šis kursas naudoja kelias programas, leidžiančias stebėti jūsų pažangą ir įvertinti jos efektyvumą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *