Vyriškų rankinių rudens tendencijos

Vyriškų rankinių rudens tendencijos

Artėjant rudeniui, metas peržiūrėti savo spintas, drabužines, ir aksesuarus. Ruduo, tai  pats laikas atnaujinti garderobą. Vyrams, moterims ir vaikams teks lengvus vasariškus rūbus pakeisti šiltais rudeniškais apdarais. Kaip žinia, artėjant naujam sezonui, įsigali ir naujos mados tendencijos. Numatomi nauji sezono atspalviai ir siluetai. Kiekvienam savo išvaizda besirūpinančiam žmogui verta pasidomėti ateinančio sezono mada ir įsigyti naujų aprangos detalių. Taip pat pravartu atnaujinti netik drabužius ar avalynę, bet ir aksesuarus. Pavyzdžiui, sulaukus rudens įsigyti naują rankinę. Moterys neabejotinai suskubs pasinaudoti tokiu pasiūlymu, tačiau jis galioja ir vyrams. Net ir tie vyrai, kurie iki šiol dar neturėjo rankinės, turėtų pasidomėti mados tendencijomis, apgalvoti savo kasdienius poreikius ir ją įsigyti. Vyriška rankinė yra ne tik patogus aksesuaras, bet ir madingas bei funkcionalus stiliaus akcentas.

 

Jau ryškėja naujos vyriškų rankinių rudens mados tendencijos

 

  • Laisvū formų rankinės, nors yra vis dar aktualios, palaipsniui užleidžia vietą griežtų formų rankinėms. Tačiau kai kurie dalykai nesikeičia, jos išlieka patogios, talpios ir tvirtos.
  • Vyraus kvadrato ar stačiakampio formos vyriškos rankinės, griežtai pabrėžtomis linijomis. Tokias vyriškas rankines bus nesunku priderinti tiek prie dalykinio, tiek prie laisvalaikio stiliaus aprangos.
  • Rankinės patogumas priklauso nevien nuo jos formos ar medžiagos iš kurios ji yra pagaminta. Patogumui didelę reikšmę teikia ir rankena. Išlieka patogus reguliuojamas ilgas diržas. Jo dėka rankinė bus lengvai pritaikoma bet kurio ūgio vyrui. Populiarėja ir trumpesnė rankena.
  • Rankinės sudarytos iš kelių skyrių ir papildomų kišenių su užtrauktukais.
  • Natūralios odos vyriškos rankinės ir toliau išliks madingos. Populiarėja ir EKO odos vyriškos rankinės.
  • Šio rudens spalvos itin universalios, lengvai priderinamos prie kiekvieno įvaizdžio. Vyraus juoda ir ruda vyriškų rankinių spalvos.

 

Vyrams, kaip ir moterims, svarbu rūpintis savo išvaizda. Tam nereikia dėti daug pastangų, jei susikuriamas tinkamas patogus stilius. Nebūtina ilgai sklaidyti madų žurnalų puslapius, praleisti daug laiko drabužių parduotuvėse ir išleisti daugybės pinigų, gali pakakti tik atnaujinti kelis aksesuarus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *