Kodėl baldus verta apvilkti natūralia oda?

Kodėl baldus verta apvilkti natūralia oda?

Natūrali oda baldų apvilkimui naudojama jau ilgus amžius. Natūralios odos naudojimo pėdsakus galima aptikti nuo senovės laikų, ant oda aptrauktų gultų ilsėdavosi turtingų namų žmonės. Vėliau odiniai baldai, dėl savo aukštos kainos,  buvo naudojami tik rūmuose. Viduramžiais rūmuose buvo populiariosoda aptrauktos kėdės, kurios pasižymėjo lengvu valymu ir patogia priežiūra. Devynioliktame amžiuje sparčiai vystėsi natūralios odos apdirbimo ir dažymo metodai. Nuo tada natūralios odos baldai tapo prieinami ir viduriniosios klasės žmonėms. Nuo to laiko išaugo rūšių ir spalvų asortimentas leidžiantis išsirinkti išrankiausiems  pirkėjams mėgstamo  stiliaus baldą ar kitą gaminį. Natūrali oda pasižymi patraukliomis savybėmis. Ji yra tvirta, elastinga, nesunkiai prižiūrima. Tokios odos baldai betkuriai erdvei teikia elegancijos, prabangos, solidumo. Tuo pat metu Odiniai baldai yra ir stilingi, ir funkcionalūs. Natūralios odos baldams apvilkti ir kitų baldinių audinių rasite interneto svetainėje nevotex.lt.

Kodėl verta rinktis natūralią odą baldams?

  • Odiniai baldai nėra šalti, kaip galima pamanyti. Natūralios odos  baldas, stovėdamas patalpoje, greitai įgauna kambario temperatūrą. Vos atsisėdus ant odinės sofos, ji tuoj pat sušyla ir teikia malonų komforto jausmą.
  • Neturėtų atbaidyti odinių baldų kaina. Natūralios odos baldų kaina yra mokama už kokybišką produktą. Juk baldai apvilkti kokybiškais, tvirtais, ilgaamžiškais baldiniais audiniais,gali kainuoti beveik tiek pat kaip ir natūralios odos baldai.
  • Natūralios odos baldai ilgai tarnauja ir puikiai atrodo ilgą laiką. Žinoma, juos Būtina tinkamai prižiūrėti, naudoti specialias priežiūros priemones. Lygiai taip, kaip rūpinamės savo oda naudodami kosmetikos priemones ar savo automobiliu ar drabužiais naudodami tam skirtus preparatus.
  • Kadangi natūrali oda išgaunama iš gyvūnų, ji turės unikalų atspalvį ir žymes, kurias turėjo gyvūnas, o pirkėjas įsigys unikalios spalvos baldą.
  • Natūralios odos baldai gali būti įvairiausių stilių, nuo klasikinio, iki modernaus ir šiuolaikiško. Jie gali būti naudojami ir solidžiame biure, ir namuose, darbo kambaryje, ar svetainėje.

Natūralios odos baldai yra dar vienas pasirinkimas kurti jaukiai namų aplinkai ir savitam stiliui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *