Kur kreiptis sugedus oro kompresoriui?

Kur kreiptis sugedus oro kompresoriui?

Oro kompresoriaus problema gali kilti dėl vienos iš daugelio priežasčių, pvz., oro nuotėkio, alyvos nuotėkio ar sugedusios dalies. Kai kuriais atvejais jums gali būti nepakankamas slėgis arba oro srautas. Kitais atvejais kompresorius gali neįsijungti arba nustoti veikti, kaip reikalaujama. Kad ir kokia būtų problemos priežastis, simptomai gali būti varginantys, brangūs ir atimti daug laiko.

Laimei, daugumą tokių problemų gali ištaisyti greitai ir profesionaliai kompresorių remontas Vilniuje.

Geras oro slėgis yra būtinas gerai veikiančiai mašinai. Kai iš jūsų bako ar žarnų teka oras, pastebėsite žemą slėgį, o tai padidins laiko ir energijos sąnaudas, o tai gali atnešti nuostolius jūsų verslui. Oro nuotėkis gali būti susijęs su vienu iš kelių veiksnių. Gera žinia, kad nuotėkius galima užsandarinti naudojant tinkamą oro kompresoriaus trikčių šalinimą. Šie simptomai yra tarp dažniausiai pasitaikančių su nuotėkiu susijusių oro kompresoriaus problemų:

Kompresorius nuolat teka

Jei išjungiate oro kompresorių, kai jis visiškai įkrautas, tačiau matuoklis nukrenta, kai kompresorius yra išjungtas, jūs tikrai turite oro nuotėkį. Kompresorius netgi gali automatiškai įsijungti iš naujo, kad būtų pašalinta situacija.

Oro nuotėkis iš alyvos įpylimo vamzdžio

Jei kompresorius praranda slėgį per alyvos užpildymo vamzdelį, patikrinkite stūmoklio sandariklius. Daugeliu tokių atvejų stūmoklių sandarikliai yra labai susidėvėję ir juos reikia nedelsiant pakeisti. Tai problema, kurią turėtumėte nedelsiant pašalinti, nes susidėvėję stūmokliai gali sukelti metalo ir metalo trintį, dėl kurios greitai gali atsirasti vidinė korozija.

Oro nutekėjimas iš gaubto

Oro nuotėkis iš po gaubto kartais aptinkamas mažesniuose oro kompresoriuose. Norėdami diagnozuoti problemą, nuimkite gaubtą, keletą minučių paleiskite kompresorių, tada išjunkite ir atjunkite kompresorių. Yra tikimybė, kad nuotėkis kils iš bako vožtuvo, tokiu atveju vožtuvą turėsite nuimti ir išvalyti arba galbūt pakeisti.

Elektros variklio ir maitinimo problemos

Jei pastebėjote elektros problemą, turite kuo greičiau ją apžiūrėti arba kreiptis į specialistą. Tai gali būti bet kas nuo jūsų variklio kondensatorių iki stūmoklio žiedų uždegimo.

Jei atrodo, kad oro kompresorius nustojo veikti dėl sulūžusios dalies, pirmiausia turite išbandyti dalį, kad patikrintumėte problemos esmę. Laimei, viską galima pakeisti kreipiantis į šios srities specialistus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *