Naftos gaudyklės kaina Lietuvoje

Naftos gaudyklės kaina Lietuvoje

Paprastai naftos gaudyklės kaina yra aukšta Lietuvos rinkai. Todėl daugelis gamintojų savo pagamintus įrenginius eksportuoja į užsienį, nes pačio gaminio savikaina yra didelė, todėl natūralu, kad naftos gaudyklės kaina yra aukšta. Užsienio rinkai yra puiki galimybė įsigyti už patrauklią kainą. Lietuvoje paprastai klientai renkasi paprastesnius ir pigesnius variantus, nes naftos gaudyklės kaina gali svyruoti nuo kelių iki dešimties tūkstančių eurų priklausomai nuo įrenginio dydžio ir naudojimo paskirties. Jei įrenginys bus montuojamas ir naudojamas pavyzdžiui automobilio plovykloje, tuomet reikės dar ir specialios dalies, tokios kaip apvedimo linija, kuri paviršinių nuotekų perteklių perleis aplink talpyklą, kad įrenginys spėtų atskirti naftos daleles nuo bendrųjų nuotekų. Taigi kuo daugiau specifinė situacija, tuo daugiau reikalingi papildomi elementai, kurie užtikrintų nuotekų išvalymo kokybę.

Kas gamina naftos gaudykles?

Paprastai naftos gaudykles gamina tie patys gamintojai, kurie pardavinėja ir riebalų gaudykles, buitinių nuotekų valymo įrenginius, infiltracijos tunelius, lietaus vandens surinkimo sistemas ar panašaus tipo nuotekų talpos. Visi šie gaminiai yra kaip ir vienoje kategorijoje, nes jie sudaryti iš skirtingo dydžio nuotekų talpos. Tik dažniausiai vidaus įranga ir veikimo principas skiriasi.

Nuotekų talpos ir jų dydžiai

Nuotekų talpos yra liejamos arba gaminamos įvairiausių dydžių. Nuo pačių mažiausių iki itin didelių. Jos paprastai naudojamos tiek privačių namų ūkiuose, tiek kasamos viešose vietose tokiais tikslais kaip – laikyti fontano vandenį, kaupti geriamojo vandens atsargas ir panašiai. Taigi gamintojai orientuojasi į kliento poreikius ir pagamina tokio dydžio talpą, kokia ji yra pageidaujama.

Kiek sveria nuotekų talpos?

Nuotekų talpos sveria priklausomai nuo jų dydžio ir žaliavos tipo. Dauguma talpyklų šiuo metu yra gaminama iš polietileno, bet yra tokių gamintojų, kurie talpyklas gamina ir iš stikloplasčio. Taigi jei vertinant nuo mažiausios talpyklos iki didžiausios tai svoriai panašiai svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių kilogramų. Taip pat nuotekų talpos svoris priklauso ir nuo talpyklos svorio. Jei talpykla kasama giliau, ji privalo būti storesnė, tad ir svoris jos didesnis, na ir priešingai. Jei talpykla kasama žemiau, gali būti plonesnė, vadinasi jos ir svoris mažesnis. Taigi kuo storesnė sienelė, bei kuo didesnė talpykla – tuo nuotekų talpos svoris auga.

Nuotekų talpos pagaminimo terminas

Daugelis gamintojų nuotekų talpas būna jau iš anksto pasiruošę ir tuomet kai gaunamas užsakymas – belieka tą talpą pritaikyti pagal pageidavimus, sudėti reikalinga vidaus įranga ir galima jau atiduoti klientui. Jeigu nuotekų talpos užsakymas yra gaunamas vasaros arba dar kitaip vadinamu darbymečio metu, tuomet talpykla yra gaminama nuo pat pradžių, surenkama ir paruošiama pagal užsakymą, tokiu atveju talpyklos paruošimo laikas yra daug ilgesnis, kuris trunka apie dvi savaites.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *