Iš kartos į kartą: vestuvinių žiedų gamyba

 

A person and person hugging

Description automatically generated

Ypatingas jausmas rankose laikyti dešimtmečius puoselėtą juvelyrikos dirbinį, perduotą iš kartos į kartą – tėvų, senelių ar net prosenelių. Galbūt tai mylimos močiutės brangintas žiedas su smaragdu, o gal ryškiai praeities akimirkas išsaugojęs amuletas… Tokios dovanos turi ne tik materialinę, bet ir sentimentalią vertę. 

Tikri jausmai

Vestuviniai bei sužadėtuvių žiedai visuomet kalba apie meilę ir šiltus jausmus. Neretai tokie papuošalai įkvepia, o dar labiau šildo širdį jei juvelyrinis dirbinys gautas iš artimų protėvių. 

Senieji prietarai sako, kad iš kartos į kartą perduotas vestuvinis ar sužadėtuvių žiedas dovanoja tokį patį likimą jį gavusiam asmeniui. Todėl, jei santuoka buvo laiminga – dėvėkite žiedą su meile ir pasididžiavimu. Vis dėlto, jei meilė nebuvo laiminga, tačiau gavote vertingą papuošalą, galite jį išlydyti ir iš aukso pasigaminti naują papuošalą. Toks auksas – išvalytas bei buvusio likimo nebenešioja. Patyręs juvelyras Vilniuje iš jūsų turimo tauraus metalo išpildys bet kokią jūsų svajonę.

Klasika – iš kartos į kartą

Tik tikroji laikui nepavaldi juvelyrika geba meistriškai įprasminti pagrindines žmogaus ar poros vertybes. Tik tobulai sukurti ir kruopščiai apgalvoti dirbiniai gali tapti šeimos relikvijomis. Todėl jei patys ketinate kurti tokius žiedus, kuriuos vėliau dovanosite vaikams – viską gerai apgalvokite. Nesivaikykite šiuolaikinių madų, nes mados nuolat kinta, todėl remkitės klasikiniais sprendimais. Jie madingi – amžinai.  

Brangakmeniai – investicija

Vestuviniai bei sužadėtuvių žiedai yra kuriami ypatingiems jausmams atspindėti. Tai tarsi unikalus širdies atspindys. 

Ieškantiems ypatingo žiedo, skirto užduoti lemtingajam klausimui, būtina atsižvelgti į brangakmenį bei jo prasmę. Neabejokite, brangakmenis – visuomet gera investicija, todėl nesvarbu ar tai deimantas, ar rubinas – pirkti verta! 

Vis daugiau vyrų sužadėtuvėms ieško drąsių sprendimų su išraiškingomis formomis bei spalvotais brangakmeniais, kurie atspindi mylimos moters asmenybę, sielą. Vis populiarėja šešiakampio formos brangieji akmenys. Tai – ypatingi, aštresnio stiliaus kūriniai, kurie labai pabrėžia moters veido bruožus.