Nauji butai Vilniuje: kaip išsirinkti savo svajonių namus?

Nauji butai Vilniuje: kaip išsirinkti savo svajonių namus?

Ieškantiems namų ir norintiems mėgautis miesto privalumais, pirmiausia reikėtų domėtis būtų pasiūla. Nauji butai Vilniuje jau ne vienerius metus yra populiariausias pasirinkimas tarp naujakurių. Gyventi didmiestyje yra patogu ir tai suteikia daug privalumų. O nauji butai šiandien yra iš tiesų stebinantys ir pateisinantis visus lūkesčius. Į ką atkreipti dėmesį, renkantis butą Vilniuje?

 

Planuokite biudžetą

Kaip ir planuojant bet kokį, pirkinį, taip ir ieškant įsigyti būstą, pirmiausia reikėtų suplanuoti biudžetą. Tai palengvins paieškas ir padės orientuotis tik į tuos pasiūlymus, kurie atitinka Jūsų biudžetą.

 

Jau ne vienerius metus stebima tendencija, jog būsto kainos Vilniuje kyla. Tačiau kaip tik 2022 m. pabaigoje ir 2023 m. pradžioje matyti tendencijos, kurios yra palankios pirkėjams. 2023 m. sausio mėnesį Vilniuje butai pabrango  0,1 proc. Tai yra geros tendencijos, palyginus su tuo, kad 2021 m. buvo fiksuotas daugiau kaip 17 proc. butų brangimas sostinėje. Tad jeigu svajojate apie savo būstą Vilniuje, dabar yra puikus laikas planuoti pirkimą. Nereikės rizikuoti, kad suplanuotas biudžetas po mėnesio ar dviejų turės būti dar labiau didinamas dėl stipriai kylančių kainų.

 

Ieškokite šiuolaikiškų projektų

Nauji butai Vilniuje šiandien traukia tuos žmones, kurie nori mėgautis gyvenimu mieste.NT vystytojai kuria itin šiuolaikiškas ir modernus projektai. Naujos statybos butai šiandien yra labai įvairūs, todėl ieškodami tinkamo, būtinai įvertinkite bet kelis skirtingus projektus. Pavyzdžiui, galite rasti pasiūlymų įsigyti butą išskirtinėje Vilniaus vietoje. Kai kurie projektai kuriami šalia Neries krantinės, o tai suteikia galimybę gyventi miesto širdyje ir kartu mėgautis gamtos vaizdais per langą. Taip pat populiarūs kvartalai kiek toliau nuo miesto centro, kurie sukuria galimybę gyventi mažoje bendruomenėje ir kurti savo gyvenimo ritmą.

 

Nepamirškite, kad gyvenimas daugiabutyje turi suteikti saugumo jausmą ir privatumo. Pasidomėkite, kokie projektai gali tai suteikti. Šiandien labai populiarūs naujos statybos butai, kurie yra apsaugotuose daugiabučiuose. Pavyzdžiui, kai  naują kvartalą skiria atitverta teritorija, o įvažiavimas galimas tik su leidimu. Pasidomėkite, ar Jums patikęs projektas yra jau su sutvarkyta daugiabučio aplinka, kurioje galėsite patogiai leisti laiką.

 

Norėdami savo akimis įsitikinti, kad butas tinkamas ir yra toks, kokį matote skelbime, nepatingėkite apžiūrėti pasirinkto objekto gyvai. Atvirų durų dienų metu galite daugiau sužinoti apie patikusį projektą ir gyvai apžiūrėti ne vieną butą. Nauji butai Vilniuje yra siūlomi įvairiose vietose, tad skirkite laiko palyginti skirtingus projektus. Taip bus daug lengviau pamatyti skirtumus ir išsirinkti tokį butą, kuris geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *